Chemipro

O společnosti

CHEMIPRO s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející výrobní a obchodní společnost, která se dlouhodobě orientuje na potřeby a přání svých zákazníků. Společnost byla založena 27. listopadu 2014, a to transformací fyzické  osoby na s.r.o.. Sídlí v Chrudimi na adrese Pardubická 327 a je v českém soukromém vlastnictví.

Zakladatel společnosti, Jiří Rybka, má za sebou více než 25 let zkušeností v oboru kosmetické a chemické výroby, kdy působil na různých manažerských pozicích v nákupu, obchodu a výrobě ve významných společnostech v oboru.

Pro naše zákazníky vyrábíme produkty s vysokou účinností, spolupracujeme s významnými českými vývojovými laboratořemi , kdy se snažíme nové produkty přizpůsobit náročným požadavkům našich zákazníků a zúročit tím naše dlouholeté zkušenosti v oblastech výroby kosmetiky, bytové chemie, prostředků pro automobilový průmysl.

Našim zákazníkům se snažíme poskytnout kompletní servis, tedy kromě vlastní výroby poskytujeme komplexní služby v zásobování kompletním sortimentem produktů pro úklidové služby , autoservisy, nemocnice.

Naše firma disponuje nejmodernějšími výrobními technologiemi, což zaručí vysoký standard výroby i těch nejnáročnějších produktů.

Velice rádi se zhostíme každé výzvy, konceptu, a převedeme jakýkoli bláznivý nápad do konkrétní podoby výsledného produktu.

 

Projekty podporované EU

Zavedení nových výrobních technologií ve společnosti CHEMIPRO (r. č. projektu: CZ.01.2.06/0.0/0.0/20_357/0022189)

Projekt Zavedení nových výrobních technologií ve společnosti CHEMIPRO je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je nakoupení Plnící linky, která rozšířením výroby pomůže k efektivnějšímu provozu v oblasti výroby dezinfekčních gelů a napomůže k uspokojení v současné době velmi zvýšené poptávce po tomto zboží.